Sistemleriniz Kendi Üretiminiz Mi?
Branda, tente, pergola ve konforlu kış bahçesi sistemleri üretiminde sektörünün öncü firmalarından olduğumuzu ürün bilgisi hakkında destek alarak ve siparişini verdiğiniz sistemlerin üretiminin her detayından bilgi sahibi olarak tecrübe etmek istemezmisiniz.?
Notunuzu Bırakın, Biz Sizi Arayalım...

T Model Tente

Standart olarak yere monte edilir, istenirse tekerlek takılarak özel mermer ağırlıklarla hareketli hale getirilebilir. Taşıyıcı konstrüksiyon, profil çelik boru olup, elektrostatik toz fırın boyalıdır. Manuel veya motor ile açılıp kapanır. İki yöne açılım sağlayan, açık alanları güneş ve yağmurdan korumak için geliştirilen bu model, uzun ömürlü kullanıma imkan tanır.

Duvar montaj imkanının olmadığı açık alanlarda iki yöne açılarak büyük gölge alanı isteğinize çözüm sunan tente modelidir. İki tentenin aynı anda açık olması zorunlu değildir.

İhtiyaca göre tentelerin biri kapalı konumda iken diğeri açık konumda tutulabilir. T model Tente ayakları yere sabitlenebileceği gibi tekerlekli sistem yapılarak ihtiyaç olmadığında tenteler kapalı konuma getirilerek bir kenara çekebilir. İki tente arası açık kalan kısım üstten alüminyum çatı sabitlenerek yağmur suyunun alt kısıma geçişi engellenir.

T Model Tente Sistemi çift istikamete açılımı özelliği sayesinde son derece geniş bir alanı gölgelendirmektedir. Daha çok büyük bahçeler için uygundur. Restaurant,cafe ve barlar içinde tavsiye edilmektedir.Çift taraflı tenteler 2 profil ayak üzerine kurulurlar. İsteğe göre hareketli ve sabit modellere sahiptir.

Büyük bir mekanınınız varsa ve eğer en ekonomik çözümü düşünüyorsanız T Model tente mutlaka değerlendirilecek bir alternatif olacaktır. Ayarlanabilir mafsallar sayesinde gölge alanını boyuna ayarlayabilirsiniz.

T Model tenteler genelde mobil olarak kullanılır.Fakat sabit noktalar için direklere montajı gerçekleştirilerek daha sağlam ve kullanışlı hale getirilebilir.

Her çeşit kumaşın rahatlıkla uygulanabildiği T Model tente sistemleri için yine uzaktan kumanda, motor, sensör gibi uygulamalar da kullanabilmektedir.

T Model tente resimlerine sayfamızdan bakabilirsiniz. Daha fazla resim ve bilgi için bizimle irtibata geçin.

T Model tente fiyatı ürünün boyutlarına göre değişmektedir. Yerinizin ölçüsünü bize bildirdiğinizde size ortalama bir fiyat söyleyebiliriz.

Teknik Özellikler
Cephe : 200 cm – 700 cm
İleri açılım : 300 cm – 800 cm
Eğim : 0-45 derece
Kontrol : Manuel,duvar tipi buton ve uzaktan kumanda

Anında Destek