Sistemleriniz Kendi Üretiminiz Mi?
Branda, tente, pergola ve konforlu kış bahçesi sistemleri üretiminde sektörünün öncü firmalarından olduğumuzu ürün bilgisi hakkında destek alarak ve siparişini verdiğiniz sistemlerin üretiminin her detayından bilgi sahibi olarak tecrübe etmek istemezmisiniz.?
Notunuzu Bırakın, Biz Sizi Arayalım...

Kasetli Tente

Hayal ettiğiniz gibi herşey…

Tamamen özel mekanlar için hazırlanan mimari tasarım harikası “Kasetli Tente” modeli uygulandığı mekanla bütünleşerek bulunduğu ortama büyüleyici bir estetik katar. Kapalı konumdayken tüm mekanik aksam ve kumaş dışarıdaki olumsuz hava şartlarından etkilenmeyeceğinden tentenizin ömrünü oldukça uzatacaktır. İsteğe göre saçaklı, saçaksız, manuel yada uzaktan kumandalı olarak uygulanabilir.

Kasetli Tente, estetik ve şık görüntüsü ile mekanlara zenginlik ve görsellik katmasının yanı sıra kasetli sistemi sayesinde çok daha uzun ömürlüdür.

Tentenin kullanılmadığı zamanlarda güneşin zarar verici ışınlarından ya da kötü hava şartlarından etkilenmemesi amacıyla kaset mekanizması ile saklanabildiği sistemdir.

Ayrıca bakım maliyetlerini en aza indirmesi ve otomasyon sistemli oluşu sebebiyle çok daha pratik bir tente modelidir.

Kasetli tente sistemin en modern ve en gelişmiş üründür.Bu model kapandığında mekanizma ve kumaş tümüyle kaset içinde kalır.Kasetli tente yalnızca gölge sağlamakla kalmayıp etkileyici dizaynı ile cephelere estetik katar.Kompak bir dizayna sahip olmasının vermiş olduğu avantajla kumaşın ve çalışma mekanizmasını doğa şartlarından korur.

Kasetli tente modelinde kumaş toplama kısmındaki PVC kaplı alüminyum koruma,tentenin açık pozisyonda iken bile kumaşı dış etkenlerden korunmasını sağlar.Bu modeldeki bir özellikte kaset üst kapağındaki temizlik fırçası sayesinde tente kumaş her kapanışta temizlenir.Yine kaset kısmında ki conta ile mükemmel kapanma sağlar.Kasetli Tente sisteminde Akrilik kumaş kullanılmaktadır.Yurt dışından ithal edilen Akrilik kumaşın 5 yıl solmaz ,su geçirmez ve çürüme yapmaz garanti kapsamındadır.

İstanbul Kasetli Tente , İstanbul’da tente arayan müşterilerimizin taleplerini hızlı bir şekilde karşılamak için DEPE TENTE ofisimizde sizleri bekliyoruz.

Teknik Özellikler;
Cephe : 200 cm – 700 cm
İleri açılım : 150 cm – 400 cm
Eğim : 0-45 derece
Kontrol : Manuel,Duvar tipi buton ve uzaktan kumanda
Opsiyonel : Uzaktan kumandalı motor ve rüzgar güneş sensörü

Anında Destek