Sistemleriniz Kendi Üretiminiz Mi?
Branda, tente, pergola ve konforlu kış bahçesi sistemleri üretiminde sektörünün öncü firmalarından olduğumuzu ürün bilgisi hakkında destek alarak ve siparişini verdiğiniz sistemlerin üretiminin her detayından bilgi sahibi olarak tecrübe etmek istemezmisiniz.?
Notunuzu Bırakın, Biz Sizi Arayalım...

Sabit Tente

Dış cephe ve iç mekanlarda, kapı ve pencere üzerine uygulanan, mekanlara görsel zenginlik katan, yağmur ve güneşten korunmak için üretilen tenteler, mimari çizimlerinize uygun ölçülerde özel üretilir. Sabit Tenteler ve Dekor Tenteler otel,cafe,restaurant ve barlara dekor amaçlı yapılmaktadır.Kullanılan kumaşlarımız renk atmaya,su tutmamaya karşı garantili olan ithal akrilik kumaştır.Saçakları düz veya dalgalı olarak tercih edilir.

Sabit Tentelerimizin iskeletleri demir profilden yapılmaktadır.Kıvrımları özel CAKA makinesinde yapılmaktadır.İskeletlerimiz özel renklere göre elektrostatik fırın boyalıdır.Sabit Tentelerimizde ithal akrilik kumaş kullanılır.Sabit Tentelerimiz dış mekanlarda kullanılan sabit tenteler dekor amaçlı yapılır.Sabit Tentelerimiz modern,estetik,kalite ve pratik tente sistemleridir.Sistemlerimiz çok model çeşitlerimiz,zengin renk seçeneklerimizle hizmetinize sunulmaktadır.

Sabit Tente Özel Projeler uygulanacak alana göre projelendirilerek imalatı yapılmaktadır.Sistem Sabit ve de monte olarak üretilmektedir.Özel Projenin Metal aksamı çelik konsol veya alüminyum profil kullanılarak üretilmektedir.Kumaş seçeneği müşterilerimizin isteği doğrultusunda veya çalışma yapılacak mekanın mimari projesine uygun imalatı yapılmaktadır.
Uygulaması yapılacak projeye uygun kumaş,Branda,Tente kataloğundan renk seçeneğine karar verilmektedir.Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız şubemize bekliyoruz.

Anında Destek