Sistemleriniz Kendi Üretiminiz Mi?
Branda, tente, pergola ve konforlu kış bahçesi sistemleri üretiminde sektörünün öncü firmalarından olduğumuzu ürün bilgisi hakkında destek alarak ve siparişini verdiğiniz sistemlerin üretiminin her detayından bilgi sahibi olarak tecrübe etmek istemezmisiniz.?
Notunuzu Bırakın, Biz Sizi Arayalım...

Körüklü Tente

Gölge ihtiyacınıza çözüm olmanın yanında estetik görünümü sayesinde uygulandığı mekanla bütünleşen Körüklü Tente Uygulaması çift yönlü kazanım sağlayacaktır. İp Kontrol yardımıyla açılıp kapanabilen tente sistemini dilediğiniz kadar açarak istediğiniz ölçüde güneşi kesmenizi sağlar.

Körüklü Tente Sistemleri sağdan ve soldan gelen güneş ışınlarından sizleri ve mekanlarınızı korur.Körüklü Tente Sistemlerinin iskeletleri demir profil veya özel çekme alüminyumdan kullanmaktadır.İskeletleri fırın boyalıdır.

Körüklü Tente Sistemlerimiz açılır kapanır sistemdir ip ile açılır kapanır.Depe Tente sistemlerinin yapılmış olduğu uygulamaları zengin renk çeşitleri bulunmaktadır.

Körüklü Tente sistemi akordiyon şeklinde açılıp kapanmaktadır.Diğer Tentelerden farkı yan kısımlar kapalı olduğundan güneş ve yağmur gelmesini engeller.Kullanıldığı alanlarda şık dizaynı ve tasarımıyla bulunduğu alana ayrı bir görsellik katar.Körüklü  açılır kapanır Tente Sistemi işletme tarzındaki yerlere yapılacaksa saçak kısmına firmanın reklamı ve logosu özel serigrafi baskı yöntemiyle yazılmaktadır.

Körüklü Tente

Körüklü Tente Sistemi Akordeon Şeklinde Açılıp Kapanmaktadır Diğer Tentelerde Farkı yan kısımlar Kapalı olduğundan Güneş ve Yağmur gelmesini Engeller kullanıldığı alanlarda şık Dizaynı ve Tasarımıyla bulunduğu alana ayrı bir Görsellik katar.

İpli Tente Sisteminin Saçak Modeli Deniz dalgası modeli veya Düz saçak modeli tercih edilmektedir.

Körüklü  açılır kapanır Tente Sistemi İşletme tarzındaki yerlere yapılacaksa Saçak Kısmına Firmanın Reklamı ve Logosu özel Serigrafi baskı yöntemiyle yazılmaktadır.

Özel çelik profil veya özel alüminyum profil seçenekleri bulunmaktadır.İmalatı yapılacak olan Körüklü Tente uzunluk ve derinlik ölçülerine göre açısının ayarlanması yapılır.Körüklü Tente sisteminin menteşeleri alüminyum pres dökümdür.
Körüklü katlanır Tente sisteminin açılıp-kapanması makaralardan geçmekte olan özel Körüklü ipli Tente için imal edilmiş Tente ipiyle Manüel Elle yapılmaktadır.
Körüklü Manuel Tente sisteminin uzunluğu maksimum : 100 cm – 600 cm’ kadar yapılmaktadır.
Körüklü Karpuz Tente sisteminin derinliği maksimum :0.50 cm – 150 cm’ kadar yapılabilmektedir.

Teknik Özellikler
Cephe : 100-500 cm
İleri açılım: 40cm-120cm
Eğim : 0-90 derece
Kontrol : İp kontrol

Anında Destek