Sistemleriniz Kendi Üretiminiz Mi?
Branda, tente, pergola ve konforlu kış bahçesi sistemleri üretiminde sektörünün öncü firmalarından olduğumuzu ürün bilgisi hakkında destek alarak ve siparişini verdiğiniz sistemlerin üretiminin her detayından bilgi sahibi olarak tecrübe etmek istemezmisiniz.?
Notunuzu Bırakın, Biz Sizi Arayalım...

Klasik Tente

Klasik tente kalite ve sağlamlıktan ödün vermeden imal edilen, daha zarif ve ince çizgilere sahip, en ekonomik, tek yöne açılır kapanır tente modelimizdir.

Klasik model tente, duvara veya tavana monte edilebilir. Opsiyonel olarak uygulanabilen çatı profili ile tente kumaşının dış etkilerden korunması sağlanmaktadır. Tente sistemini Çevirme Kolu ile ileri-geri rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Tüm tente modellerimizde olduğu gibi Klasik Tente’de, manuel kullanım dışında dilerseniz uzaktan kumanda veya rüzgar-güneş sensörü ile açılıp kapanabilir.Klasik tente sisteminin iskelet kısmı alüminyum parça ve profillerden üretildiğinden paslanma riski yoktur. Tente sisteminde solmaya ve çürümeye karşı 5 yıl garantili, ithal, akrilik kumaşlar kullanılır.

Klasik tente, ürünlerimiz arasında en uygun fiyatlı ve en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.Şık görüntüsü ve kullanım kolaylığı ile birlikte,paslanmaz veya alüminyum aksamlara sahiptir.Standart klasik tente modellerinde motor bulunmamakla birlikte,isteğe bağlı olarak motor aksamı da takılmaktadır.Üründe kullanmış olduğumuz akrelik kumaşlar garantili olmakla birlikte,yurt dışından ithal edilmektedir.İsteğinize bağlı olarak,motor,rüzgar sensörü,eğim ayar mekanizması eklenebilmektedir. Rüzgar sensörü, tentenizin rüzgardan korunma kontrolünü otomatik olarak gerçekleştirmektedir.Spot ışık, tentenizin mekanınızla hoş bir uyum sağlamasına yardımcı olacaktır.Eğim ayar mekanizması,gölgelenmesini, istediğiniz alana doğuru eğim vermenizi sağlar.

Klasik tente fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir.Aynı zamanda  klasik tente’de kullanılacak aksamların çeşitleri veya yurt dışından ithal olması nedeniyle döviz kuruna bağlı olarak bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır.Klasik tente fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için, iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Anında Destek