Sistemleriniz Kendi Üretiminiz Mi?
Branda, tente, pergola ve konforlu kış bahçesi sistemleri üretiminde sektörünün öncü firmalarından olduğumuzu ürün bilgisi hakkında destek alarak ve siparişini verdiğiniz sistemlerin üretiminin her detayından bilgi sahibi olarak tecrübe etmek istemezmisiniz.?
Notunuzu Bırakın, Biz Sizi Arayalım...

Yuvarlak Şemsiye

Ahşap Şemsiyeler Cafeler, Restaurantlar, Havuz Kenarları ve Bahçelerde güneş ışınları ve yağmur damlaları gibi dış etkenlerle aranıza girerek sizleri ve mekanınızı korur.Kullanılmadığı zamanlarda kapatılarak tekerlekli ayakları sayesinde bir köşeye çekilerek gereksiz yer kaplama sorununu ortadan kaldıracaktır.İsteğe bağlı olarak saçaklı – saçaksız ve tekerlekli yada sabit ayaklı olacak şekilde üretilebilir.

Tente gibi geniş alanları gölgelemeye yarayan sabit veya hareketli altlığıyla kolaylık sağlayan, kullanım alanındaki masa ve sandalyeleri toplamada açılıp kapanabilen, 40 yılı aşkın deneyimle imalatını sürdürdüğümüz dev şemsiyelerimiz, güçlü alüminyum gövde ve teleskopik açılımıyla rüzgarlı havalarda çabuk kapatılabilmesiyle pratik, uzun ömürlü bir üründür.

Yuvarlak şemsiye estetik ve şık görünümü, açma kapama sisteminin kolaylığı ile bahçe, teras, balkon gibi mekanlarda tercih edebileceğiniz şemsiyelerdir. Kullanılacak mekana göre 2.5 metre çapında ve 3 metre çaplarında 2 farklı seçeneğe sahiptir. Yerli akrilik şemsiye kumaşları dışında isteğinize bağlı olarak jut kumaş veya Avrupa’dan ithal şemsiyelik kumaşları tercih edebilirsiniz. Satın almak istediğiniz şemsiye yine isteğinize bağlı olarak saçaklı veya saçaksız olarak imal edilebilir.Ayrıca kullanılacak mekanın konseptine uygun renklere uygun özel projeler içinde kullanabileceğiniz avokado model şemsiyelerimiz bir çok sebepten dolayı bahçe şemsiyesi ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir üründür. 

Diğer modellerimizde olduğu termik ısıl işlemden geçmiş paslanmaya karşı ekstra güçlendirilmiş alüminyum şemsiye gövdesi ve şemsiye kolları kullanılmaktadır. Şemsiye plastik parçalar kendi fabrikamızdaki enjeksiyon makinelerimiz ile imal edilerek bir çok sağlamlık testinden geçmektedirler. 

Teknik Özellikler
Boyutlar (Çap) : 250 cm – 300 cm – 350 cm – 400 cm
Kontrol : İp Kontrol

Anında Destek