Sistemleriniz Kendi Üretiminiz Mi?
Branda, tente, pergola ve konforlu kış bahçesi sistemleri üretiminde sektörünün öncü firmalarından olduğumuzu ürün bilgisi hakkında destek alarak ve siparişini verdiğiniz sistemlerin üretiminin her detayından bilgi sahibi olarak tecrübe etmek istemezmisiniz.?
Notunuzu Bırakın, Biz Sizi Arayalım...

Kare Şemsiye

Ahşap Şemsiyeler Cafeler, Restaurantlar, Havuz Kenarları ve Bahçelerde güneş ışınları ve yağmur damlaları gibi dış etkenlerle aranıza girerek sizleri ve mekanınızı korur.Kullanılmadığı zamanlarda kapatılarak tekerlekli ayakları sayesinde bir köşeye çekilerek gereksiz yer kaplama sorununu ortadan kaldıracaktır.İsteğe bağlı olarak saçaklı – saçaksız ve tekerlekli yada sabit ayaklı olacak şekilde üretilebilir.

Tentelerde olduğu gibi geniş alanları gölgelemeye yarayan sabit veya hareketli altlığıyla kolaylık sağlayan, 40 yılı aşkın deneyimle imalatını sürdürdüğümüz dev şemsiyelerimiz, güçlü alüminyum gövde ve teleskopik açılımıyla rüzgarlı havalarda çabuk kapatılabilmesiyle pratik, uzun ömürlü bir üründür.

İpli makaralı sistemler büyük boy bahçe şemsiyelerinde en sık kullanılan açma kapama sistemidir.Kolaylığı ve ekonomikliği ipli makaralı sistemlerin tercih edilmesinin en önemli sebebidir.Kare model şemsiyelerimiz de ipli makara sistemleri kullanan şemsiye modellerimize verdiğimiz isimdir. Farklı boy ve şekillerde imal ettiğimiz kare model bahçe şemsiyelerimiz kare ve yuvarlak olarak üretilir.

Kare şemsiyemiz 2×2, 2.5×2.5, 3×3, 3.5×3.5 ve 4×4 mete boylarında üretilir. 2×2 ve 2.5×2.5 metre ölçüleri en çok plaj, havuz ve balkonlar için tercih edilirken 3 metre ve üzerindeki ölçüler bahçe, restaurant ve kafe gibi mekanların tercih ettiği şemsiyelerdir.

Tüm şemsiyelerimiz gibi farklı kumaş ve kumaş renk seçenekleri mevcut olan modelimizde, standart renkler dışında özel projeleriniz için istediğiniz renklerde üretim yapılma imkanı bulunmaktadır. Şemsiyelerimizin bir diğer özelliği de isteğe bağlı olarak saçaklı veya saçaksız tercih edebiliyor olmanızdır. Bu tamamen sizin isteğinize bağlı olan bir tercihtir. Ayrıca saçaklı modellerimizde şemsiye saçaklarına firmanızın veya markanızın adı logosu basılabilir. Bu sayede mekanda bir bütünlük, marka bilinci sağlanmış olur. Şemsiye Evi olarak üretici firma olmamız bahçe şemsiyesi fiyatı konusunda bir çok firmadan daha uygun fiyatlar ile ihtiyaçlarınıza çözüm bulmanızı sağlayacaktır. İstanbul fabrikamızdan Türkiye’nin her yerine gönderim yapmaktayız. 

Teknik Özellikler
Boyutlar : 250X250 cm,300X300 cm,350X350 cm,400X400 cm
Kontrol : İp kontrol

Anında Destek