Sistemleriniz Kendi Üretiminiz Mi?
Branda, tente, pergola ve konforlu kış bahçesi sistemleri üretiminde sektörünün öncü firmalarından olduğumuzu ürün bilgisi hakkında destek alarak ve siparişini verdiğiniz sistemlerin üretiminin her detayından bilgi sahibi olarak tecrübe etmek istemezmisiniz.?
Notunuzu Bırakın, Biz Sizi Arayalım...

Teleskopik Aluminyum Kare Şemsiye

Mega Şemsiyeler Cafeler, Restaurantlar, Havuz Kenarları ve Bahçelerde güneş ışınları ve yağmur damlaları gibi dış etkenlerle aranıza girerek sizleri ve mekanınızı korur.
Kullanılmadığı zamanlarda kapatılarak tekerlekli ayakları sayesinde bir köşeye çekilerek gereksiz yer kaplama sorununu ortadan kaldıracaktır.
İsteğe bağlı olarak saçaklı – saçaksız ve tekerlekli yada sabit ayaklı olacak şekilde üretilebilir.Tentelerde olduğu gibi geniş alanları gölgelemeye yarayan sabit veya hareketli altlığıyla kolaylık sağlayan, 40 yılı aşkın deneyimle imalatını sürdürdüğümüz dev şemsiyelerimiz, güçlü alüminyum gövde ve teleskopik açılımıyla rüzgarlı havalarda çabuk kapatılabilmesiyle pratik, uzun ömürlü bir üründür.

Restoran,Cafe,Otel gibi açık alana sahip alanları kapamak amacıyla kullanılan gölgeleme ve yağmurdan koruma amaçlı bir şemsiye modelidir.

Çevirme kolu sayesinde kolayca açılıp kapanabilen model kullanım kolaylığı ve büyük şemsiye olması nedeni ile aranan bir üründür.

Büyük Şemsiye Su Geçirir mi ?

Büyük şemsiye kumaşımız kesinlikle su geçirmez akrilik kumaş kullanarak imal ettiğimiz şemsiye modellerimizde paslanmaz iskelet ve istenirse 5 yıl solma ve su geçirmeme garantili ithal akrilik kumaş seçeneğimiz mevcuttur.

Büyük Şemsiye Montajı

Büyük şemsiye ürünümüzün montajı oldukça basittir.Ürünün nakliyesi ve ilk kurulumu firmamız tarafından yapılmaktadır.Daha sonra şemsiye modelinin yerini değiştirmek isterseniz ürünün ayak kısmındaki tekerlek kilidini açarak dilediğiniz mekana veya yere kurulumunu dakikalar içerisinde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Büyük Şemsiye Fiyatları Nedir ?

Şemsiye fiyatlarımız konusunda bizimle iletişime geçerek net bir fiyat alabilirsiniz.

Buradan fiyat verememenin sebebi ürün çeşitliliği ve sizin ne tür bir ürün istediğinizi bilmediğimiz için ve kumaş kalitesi iskelet kalitesi gibi faktörler fiyatları değiştirmektedir.DEPE TENTE olarak her türlü bütçeye uygun fiyat teklifi vermekteyiz.


Teknik Özellikler
Kontrol :  Çevirme Koluyla

teleskopik aluminyum kare semsiye boyutlar
Anında Destek