Sistemleriniz Kendi Üretiminiz Mi?
Branda, tente, pergola ve konforlu kış bahçesi sistemleri üretiminde sektörünün öncü firmalarından olduğumuzu ürün bilgisi hakkında destek alarak ve siparişini verdiğiniz sistemlerin üretiminin her detayından bilgi sahibi olarak tecrübe etmek istemezmisiniz.?
Notunuzu Bırakın, Biz Sizi Arayalım...

Mafsallı Tente

Tüm tente sistemlerinin temelini oluşturan “Mafsallı Tente” en ekonomik tente modelidir. Estetik görünümü sayesinde uygulandığı mekanda hoş bir atmosfer yaratır. Opsiyonel olarak uygulanabilen hareketli saçak sistemi sayesinde güneşin geliş açısına göre ön saçak aşağı – yukarı istenidilği kadar hareket ettirilerek cepheden gelecek güneş ışınları engellenebilir. İsteğe göre uygulanabilen eğim ayar mekanizması sayesinde tentenin eğimi güneş ışınlarının geliş açısına göre çevirme kolu yardımıyla kolayca ayarlanarak daha uzun süre gölge sağlanabilir Mafsallı Tentelerimiz yalnızca gölge sağlamakla kalmayıp etkileyici dizaynıyla da cephelere estetik katar.Türkiye’deki en gelişmiş mekanizma özelliğine sahip olan mafsallı tentelerimizin parçaları ISO belgelidir.

Mafsallı Tente Kullanım olarak her alanda kullanamayacağınız bir ürün alan ölçülerinin uyması tente kollarının açılması,kolların birbirine çarpmaması için gereken ölçü minimum 2 metre genişliğe sahip olması gerekiyor.Çevirme Şanzımanı ile hareket sağlayan ürünümüz çevirme kolu yardımı ile 3 yada 3,5 metre açılıma çıkabiliyor.Mafsallı Tente parçalardan oluştuğu için bu adı almıştır.Genellikle esnaf dükkanlarında sıklıkla gördüğümüz bu ürün kaliteli kumaş ve uygun alanlarda kullanıldığında kullanım kolaylığı sağlıyor.Her Tente sisteminin kendine has özelikleri olduğu gibi bu ürünümüzde eğim ayar kontrolü tavan veya duvara montaj yapılabilme imkanı size artılar sağlıyor.Size yeni kullanım alanı veriyor.Mafsallı Tente sistemlerimizde ilgili bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Cephe : 200cm-700cm
İleri Açılım: 150cm-400cm
Eğim : 0-45 derece
Kontrol : Manuel,duvar tipi buton ve uzaktan kumanda
Opsiyonel : Uzaktan kumandalı motor,rüzgar ve güneş sensörü,eğim ayar sistemi

Anında Destek