Sistemleriniz Kendi Üretiminiz Mi?
Branda, tente, pergola ve konforlu kış bahçesi sistemleri üretiminde sektörünün öncü firmalarından olduğumuzu ürün bilgisi hakkında destek alarak ve siparişini verdiğiniz sistemlerin üretiminin her detayından bilgi sahibi olarak tecrübe etmek istemezmisiniz.?
Notunuzu Bırakın, Biz Sizi Arayalım...

Motorlu Pergola Sistemleri

Dış mekanda oda konforunu ve şıklığını yakalamak isteyenler için alternatifler sunan çok ideal bir sistemdir. Sürekli yaşam alanı olarak kullanmak, hotel, cafe, restaurantınıza ve evlerine şıklık, konfor katmak istiyorsanız motorlu pergola sistemleri istediğiniz performansı size sunacaktır. DEPE BRANDA TENTE PERGOLA SİSTEMLERİ olarak Avrupa ülkelerinden ithal edilen 3 katmanlı black-out özellikli su geçirmez, solmaz ve yırtılmaya karşı garantili olan brandadan özel ekstrüzyon çekme alüminyum profillerden ara destek kayıtlarından oluşan tavan uygulamaları ile diğer firmalara göre birinci sınıf ham maddeden kalıplarımıza özel üretim fitillerimiz ile üstün yalıtım ve verimlilik sağlamaktadır. Kendi içerisinde tavan ve konstrüksiyon malzemelerinde farklı renk seçenekleri ile uygulanabilir.


Motorlu pergola sistemlerimiz isteğe bağlı olarak hotel, cafe, restaurant, avm, villa, daire ve müstakil olan tüm yerlerde çok rahatlıkla uygulanmaktadır. Motorlu pergola sistemleri‘nin kurulumunun yapılacağı alan, öncelikle fabrikamızdan gelen saha fizibilite ekiplerimizle ölçümleri sağlanır ve kullanılacak malzemeler hakkında detaylı bilgi sunduktan sonra, seçimleriniz doğrultusunda üretime alınma işlemlerine başlanması sağlanır. Motorlu pergola sistemleri birbirinden kaliteli ürün ve ekipmanlardan oluşan renk alternatifine sahip olabilmektedir. Konstrüksiyon olarak istenilen tüm RAL kodlarında üretimi mevcuttur. Müşterilerimiz severek kullanacağı bu sistemler sayesinde, müşteri portföyünüz de genişleyecektir. Özellikle sigara yasaklarından sonra ve her hava şartlarında da kullanılma isteği artan mekanlarda gözlenen bu sistemler sayesinde, misafirlerinizin, müşterileriniz hatta kendinizin rahatça sigara, nargile, çay, kahve içebilecekleri yapılara sahip olabilirsiniz. Her mevsim mekanların tercihleri konusunda motorlu pergola sistemleri olan yerlerin tercih edildiği gözlenmektedir.

Motorlu pergola sistem fiyatları genellikle kurulacak alanın ebatlarına, istenilen alternatiflere göre değişmektedir. Her alanın kendine özgü bir ölçüsü olduğu gibi kendine özgü bir kullanımı da olduğu için, buraya standart bir motorlu pergola sistemi fiyatı yazamamaktayız. Fakat iletişim adreslerimiz sayesinde bizlere ulaşabilir ve hayalinizdeki yapının size ne kadar maliyeti olacağı veya isteklerinize göre tavsiyelerimiz doğrultusunda bunu minimuma çektiğimizde ortaya çıkan motorlu pergola sistem fiyatını öğrenebilirsiniz.

Anında Destek